England Slovak

Čo nájdete v okolí?

Slovenský raj patrí medzi najnavštevovanejšie oblasti. Je to národný park, ktorý ponúka veľké množstvo prírodných krás. Náhorné planiny, rokliny, tiesňavy, jaskyne, vodopády.


Bohatý program, z ktorého si každý vyberie to svoje

Turistika a šport

Slovenský raj patrí medzi najnavštevovanejšie oblasti. Je to národný park, ktorý ponúka veľké množstvo prírodných krás. Náhorné planiny, rokliny, tiesňavy, jaskyne, vodopády. Hrabušice sú vstupnou bránou do krás Slovenského raja. Len 15 min. chôdze od hotela sa nachádza prvý zaujímavý turistický chodníček, Prielom Hornádu, odkiaľ sa dá prejsť na Podlesok a nájdete tam aj najkrajšiu turistickú cestičku Suchá Belá.

Výhodná poloha hotela Vám umožňuje prezrieť si nielen krásy Slovenského raja a Vysokých Tatier, ale taktiež vyžiť sa v zimných športoch.

  • lyžovanie v okolitých strediskách - Plejsy, Štrbské pleso, Tatranská Lomnica.
  • skalolezectvo a ľadolezenie, kde Vám zabezpečíme odborných sprievodcov

Krásy prírody si môžete pozrieť aj z konského chrbta. V Blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové kurty a 18 jamkové golfové ihrisko (Tatranská Lomnica 20km).

Historické pamiatky

Obdivujte krásne historické pamiatky v blízkych mestách ako sú Poprad, Levoča, Spišská Nová Ves, Kežmarok a obciach Hrabušice, Spišský Štvrtok, Ľubica, Spišské Podhradie, Spišská Sobota a mnohé ďalšie.

Termálne kúpaliská

Termálne kúpaliská, ktoré Vás so svojimi blahodarnými účinkami postavia opäť na nohy nájdete v Poprade - AquaCity, Vrbov, Vyšné Ružbachy, Liptovský Mikuláš - Tatralandia, Bešeňová

Pieniny

Neopakovateľný zážitok Vás čaká na Pieninách, kde okrem obdivovania historických pamiatok Vám adrenalín stúpne do krvi pri splave Dunajca na pltiach v malebnom prostredí.

Jaskyne

Príjemné schladenie Vás čaká v mnohých jaskyniach (Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa atď.), ktoré sú raritou nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Radi Vám navrhneme a zabezpečíme celý program, odborných sprievodcov a poskytneme bližšie informácie o regióne a aktivitách.