England Slovak

Doprajte si príjemné chvíle

Urobte niečo pre svoje zdravie. Zaujímavé zážitky, ktoré obohatia každodenný život.


Pobyty 2012

Redukčno - relaxačný pobyt

Jedinečný diétny program Pierra Dukana po prvý krát aj na Slovensku. Príďte si na vlastnej koži vyskúšať program z Francúzska, ktorý sa neuveriteľne rýchle šíri po celej západnej Európe a teší sa mimoriadnej obľube, ale hlavne výborným výsledkom. Chcete raz a navždy zatočiť s nadváhou? Nechcete opätovne zažiť JO-JO efekt? Tak využite túto našu jedinečnú ponuku.

ČÍTAŤ VIAC

 

Detoxikačno - antistresový pobyt

Ponúkame Vám jedinečný detoxikačno-antistresový pobyt, ktorý Vám pomôže podstatne zlepšiť Váš zdravotný stav. Pri príprave a realizácii tohto zaujímavého pobytu sme zozbierali skúsenosti zo Švajčiarska.

ČÍTAŤ VIAC

 

Zážitkové pobyty

Pripravte pre svojich zamestnancov, kolegov a priateľov nezabudnuteľné chvíle. Oddýchnite si u nás a zažite spolu okamihy, na ktoré sa nezabúda.

Naplánujeme pre Vás:

  • programy, výlety a exkurzie,
  • zabezpečíme vstupy a odborných sprievodcov
  • organizujeme večernú zábavu v tradičnom duchu - Slovenský večer s ľudovou hudbou, chutným jedlom, grilovaním a tancom.

Aké akcie organizujeme?

 

Škola v prírode

Oživenie výuky žiakov v škole určite prinesie pobyt v prírode. Možnosť pre deti získať spoločných zážitkov v prekrásnej prírode, pri objavovaní historických pamiatok alebo športovom turnaji.

Využite špeciálnu ponuku pre žiakov na I. stupni.