England Slovak

Hotel Petra

Otvára bránu do Slovenského raja. Objavte krásy prírody, ktoré ponúka okolie.


Hotel Petra** poskytuje ubytovacie a stravovacie služby od roku 1997. Nachádza sa v obci Hrabušice a svojím kľudným prostredím je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre náročnejších hostí, ktorí  hľadajú po potulkách Slovenským rajom pohodlie a relax. Počas tohto obdobia si získal klientov hlavne z Poľska, Čiech a Maďarska.

V dnešnom svete, keď sa kladie dôraz na zdravý životný štýl chceme , aby ste aj v našom hoteli našli oázu zdravia. Kvalita života závisí hlavne od oddychu, stravy, kondície a prostredia. My Vám ponúkame oddych v krásnom prostredí Slovenského raja a Vysokých Tatier. Pri túrach získate vynikajúcu kondíciu a po náročnom dni Vám ponúkame stravu, ktorá zodpovedá zdravému životnému štýlu.

Našim hlavným cieľom je zabezpečiť pre Vás všetky služby, aby ste boli spokojní v našom hoteli zdravia.

Hotel má vlastné parkovisko a je možné v hoteli si zapožičať alebo uskladniť bicykle či lyže. Príjemné posedenie na Vás čaká v hotelovej reštaurácii a kaviarni s terasou, kde si večerné chvíle môžete spestriť hraním biliardu, šipkami a prezeraním krásnych knižiek a informačných letáčikov o Slovenskom raji a okolí. K dispozícií je taktiež aj poker stôl. Osobné veci si môžete uložiť bezpečne v hotelovom trezore bez poplatku.

Po namáhavých potulkách po horách a spoznávania pamiatok čaká na Vás odpočinok vo fínskej saune priamo v hoteli.

V priestoroch kaviarne je bezplatné WIFI pripojenie na internet.


Tešíme sa na Vašu návštevu.